Big fan-sraz v Brně bude!

8. května 2008 v 14:48 | Debbie&Eveni |  Demonsraz v Brně(04.07.08)- FINISHED
tokio-akce.blog.cz
Tak opět po měsíci píšu nový článek. A je rozhodnuto! Big fan-sraz v Brně bude! Tady jsou výsledky ankety:

Anketa

Zúčastníš se Big fan-srazu v Brně?
Určitě ano!60 % (84 hlasy)60 %84 hlasy
Záleží kdy bude20 % (28 hlasy)20 %28 hlasy
Ne (jsem fan)17 % (24 hlasy)17 %24 hlasy
Ne (nejsem fan)4 % (5 hlasy)4 %5 hlasy
Ok, vím, že na začátku jsem psala, že další info o srazu se zveřejní až po tom, co v anketě bude hlasovat alespoň 150-200 lidí...Pak jsem to snížila na 100 a teď to nechávám tak. Stejně si myslím, že pár lidi po uveřejnění termínu ještě přibude ;-). A teď co je potřeba?
NÁZEV - Njn, akce už sice má "název" Big fan-sraz v Brně, ale já si myslím, že to chce něco originálního! Pokud máte jakýkoliv nápad, tak se ozvěte ;-).
TERMÍN - Akci bych chtěla nejlépe stihnout do konce června, nejpozději začátek července. Myslím, že v červenci už to má tu výhodu, že by to mohlo být i ve všední den. Ale smůla je, že dost lidí hned začátkem prázdnin odjíždí na dovolené apod. Být by to tedy mohlo někdy v sobotu a to buď 14.6., 21.6. a to je vlastně všechno.Toho 28.6. bohužel němůžu, protože máme rozlučák se třídou. Další termín je od 1.7. do 3.7. a v termínu 4.7.-7.7. opět bohužel nemůžu xD. Potom by to mohlo být ještě někdy od 8.7. - 13.7. a později nejspíš už ne, ale ta možnost by tam byla. Tak si vyberte xD. Ještě můžete psát i v kolik hodin by se vám to hodilo.
MÍSTO - OK, je jasné, že Brno xD. Návrhy jsou buď Špilberk nebo Kraví hora. Tam by jsme si udělali různé fan-akce jako zpívání, focení, popřípadě transparenty a další. Jinak budeme taky procházet alespoň částí Brna jako to bylo na demonsrazu v Praze. Pokud máte další návrhy, tak určitě pište, hlavně brňačky... Já z Brna nejsem, takže zas tak nevím :D.
DOPROVODY - Hlavní nádraží. To je jisté, tam budem přímo my. A bude tam vlastně i start našeho srazu. Pokud se v Brně nevyznáte a potřebujete odkudkoliv doprovod, určitě se ozvěte.
PROGRAM - Ještě není jistý. Start bude určitě na hlavním nádraží, přes Svoboďák atd. - prostě menší demonstrace skrz Brno. Poté se přesuneme na dané místo (Špilberk, Kraví hora, ...) a tam už bude program indiviuální, nebo mi ho pomozte naplánovat :D. Pište co by jsme mohli dělat, kudy jít atd.
VYLEPŠENÍ - Plánuje se megafon. Ovšem je s tím trochu problém, musíme na něj mít povolení. Pokusíme se to ještě nějak zařídit. Dál máme v plánu natočit "fan-videoklip". Vyjádřete se k jaké písničce, jak a kde xD... a jestli ho vůbec točit chcete :D. Další vylepšení - Tokio Hotel v Brně! No dobře....něco jako fan-akce. Některé fans by se museli co nejvěrohodněji přestrojit za členy skupiny (myslím, že to není až tak velký problém x)) a ostatní by pištěli, skákali, rvali si vlasy atd. :D:D:D Prostě by jsme odehráli někde, kde bude hodně lidí, scénku, že Tokio Hotel přijeli do Brna a všechny bysme za nima začli utíkat, fotit je, ječet, prostě jako kdyby to TH vážně byli :D. Jo potom taky nesmíme zapomenout na letáčky TOKIO HOTEL ZURÜCK NACH TSCHECHIEN - určitě je po cestě budeme vylepovat a rozdávat.
TRANSPARENTY - Vemte si je všichni, aneb čím víc, tím líp, a čím větší, tím lepší. Dá se tím na nás dost upozornit! ;-)
MÉDIA - Znáte je, že? Myslím, že nám nepomůžou, ale hotové materiály z akce jim můžeme poslat. A možná až budeme mít akci úplně naplánovanou, tak je můžeme kontaktovat a třeba se na nás někdo přijde podívat :D.
ORGANIZÁTOŘI - Debbie a Eveni :D. Potřebujeme ještě ale nějaké pomocníky (doprovody apod.). Pokud by jste měli zájem pomoct nám s organizací akce, ozvěte se. Přednost mají ti, co se zúčastnili 5.4.08 letáčkové akce v Brně, lidi z fanklubu (pokud nějací budou), samozřejmě ten, kdo už má nějaké zkušenosti z organizací srazů a v neposlední řadě lidi, co se pořádně vyznají v Brně, aby jsme to spolu mohli naplánovat. Pište! :D Sháníme asi 3-7 lidí, víc snad nebude potřeba.
- takže zatím jsou organizátoři: Debbie, Eveni, .B.A., Darxy, Andy a pokud jste mi ještě někdo psali a já vám to na 100% potvrdila tak se ozvěte, nerada bych na vás zapoměla :D. Pokud ještě někdo máte zájem tak se ozvěte, ale přednost mají ti, co jsou tu už vypsaní (ti co se zúčastnili letáčkové akce atd.). Kdo se bude o co starat, bude rozděleno později. Dík za pochopení.
FOŤÁKY, KAMERY - No jistě, doufám, že si každý z vás vezme foťák nebo kameru (pokud máte možnost). Z materiálu uděláme jedno shrnující video a pošleme TH, managmantu, médiím atd.
PROPAGACE - Tohle je hodně důležité! Potřebujeme hlavně abyste banner (na začátku článku) cpali všude na blogy a weby... O téhle akci musí vědět co nejvíc lidí!!! A dál taky - letáčková propagace. Až bude určen termín, místo, čas, program,... budou vytvořeny letáčky, které pak budete mít možnost si vytisknout a vylepit přímo ve vašem městě nebo nám je půjdete pomoct vylepovat do Brna.
LIDI - Jo, tak tohle je potřeba nejvíc. Počítáme s účastí kolem 80-ti lidí (zatím), ovšem pokud se na to polovina nevykašle :(. Dál hlasujte v anketě pod článkem.
To je zatím vše, až mě zas něco napadne, edituju TENTO ČLÁNEK!!! Zatím vše probírejte v komentářích, až budou konkrétní informace, včas se to dozvíte! Pokud máte nějaké dotazy nebo nápady pište do komentářů a nebo na email tokio-akce@email.cz.
Debbie&Eveni
EDIT 10.05.08 - Nevím proč, ale zmizeli všechny EDITS za poslední 2dny!!! Dost mě to naštvalo, ale musím to sem dát znova:
V kolik hodin chcete sraz? Anketa - http://blueboard.cz/anketa_0.php?id=732126
+ nová anketa
Jaký chcete název srazu? Anketa - http://blueboard.cz/anketa_0.php?id=732642
+ Byl vytvořen myspace profil Tokio Akce [CZ]. Je to spíš jenom na zkoušku, ale odkaz sem píšu: http://myspace.com/tokioakce
EDIT 11.05.08 - Ikdyž s tím možná někteří z vás nesouhlasí, z ankety kdy chcete sraz, byla odstraněna možnost 21.6.08. Je to z důvodu vylétu do Magdeburgu, kam jede asi 50 fans. Byly by to pro nás moc velké ztráty. Podle mě by bylo nejvýhodnější udělat sraz až v červenci, nebo alespoň 30.6.08. Ale záleží na vás... Hlasujte dál!!! http://blueboard.cz/anketa_0.php?id=733055
EDIT 13.05.08 - DŮLEŽITÉ!!! ČTĚTE!!!
Několik lidí už se mě ptalo, jestli půjdu na křest medvíďat Billa a Toma do brněnské zoo. A odpověď zní.... ANO!!! Pokud nevíte jak se k zoo dostat, sraz je u hlavního nádraží a odtud pojedeme přímo do zoo. Čas se ještě upřesní. Hlaste se do komentářů, kdo byste se k nám přidali <3 Jo a je to v sobotu 24.05.08!
+ objevil se návrh, že sraz by mohl být už na začátku června, tedy 7.6.!!! Museli by jsme si sice pohnout s organizací atd. ale myslím, že by to šlo... xD co si o tom myslíte? xD
Edit: 7.6. to nebude jelikož já (Eveni) jedu na vyříznutí znamínka tak den potom nebudu moct.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Segra Segra | Web | 8. května 2008 v 15:19 | Reagovat

no mě by nejvíc vyhoviovalo asi toho 21.6. až bude po koncertě a tak..  potom o prázdninách je mě to celekm jedno... zatím tzeda nikam nejdem

2 KatyTH KatyTH | E-mail | 8. května 2008 v 15:28 | Reagovat

Čauky, mno já bych mohla ve všechny danné termíny, ale určo by to chtělo nějak oživit...!!!!

3 Zuzii Zuzii | Web | 8. května 2008 v 16:27 | Reagovat

supéér :)....termíny jsou dobrý, ale potřebovala bych spíš nějaký termín v "půlce" měsíce, aby to nebylo ani na začátku, a ani na konci :D...ale jinak bych mohla, ovšem, na mě to nezáleží, mě byste tam nejspíš nepostrýdali :D......a byla by podmínka, že musíme mít něco s TH, plakáty, a tak?....já bych to asi nechtěla ryskovat :D...jsem fan, ale zaměřuju se spíš tak na ty blogy, poslouchání hudby :D....a v naší vesnici by mě ukopali, kdybych někde vylepila plakát s TH :D....jo a ještě něco, bydlím teda kousek od břeclavi a i když do brna občas jedem, vůbec se tam nevyznám, takže....jak by to bylo s tím doprovodem? :D...nejspíš bych potřebovala někoho, kdo bude u nádraží křičet a skákat s velkým transparentem, protože sem strašná ťuňta :D....nic nevím, nikde se nevyznám...no tak...asi tak :D

4 terez terez | Web | 8. května 2008 v 16:48 | Reagovat

supeeeeer bude prdel to stěma TH v Brně to tam určitě dejte!!!!! ať je sranda já budu dělat histerickou faninku xDDDD třeba takovou jak v té americe jak dostala ten oblek xDDDD juuuh já se těším já pojedu na 100% 8.7. - 13.7. tenhle termín by my vyhovoval vlastně všechny ale v tomhle termínu tu bude moje kama z písku takže by mohla jít taky ptž ona je taky fan ;o) jo hlavní nádraží to vím kde to je xD takže no problémo ;o)

5 Iwush Iwush | Web | 8. května 2008 v 17:05 | Reagovat

21.6 jedeme do Magdeburgu :( to nééé :( ale tak každej termín nemůže vyhovovat každýmu

6 Debbie - admin Debbie - admin | E-mail | Web | 8. května 2008 v 17:13 | Reagovat

Segra: jj tak nějak :D

KatyTH: jj pokusíme se :D

Zuzii: ne podmínka by to nebyla :D a kde přesně bydlíš? jestli je to kousek od břeclavi tak to možná znám a s naším zapadákovem je to podobný xD a jestli pojedeš z břeclavi tak bys mohla rovnou s náma

terez: jj ted musime jenom sehnat nekoho kdo je fakt hooodně podobnej členům TH :D ...jinak ja bych byla taky rada kdyby to bylo až o prázkách ale uvidíme co na to ostatní

Iwush: ono to toho 21.6. nejspíš ani nebude...se to musí domluvit :D

7 Tí_nuška Tí_nuška | Web | 8. května 2008 v 17:21 | Reagovat

Ahoj!

Mě se to taky nehodí toho 21. června... Chtěla bych na ten sraz fakt jet, ale ten víkend jedu na Vltavu, takže bych nemohla přijet :(

Kdyby to bylo toho 14. června,tak to by bylo dobrý :) Ale záleží na většině.....

8 Debbie - admin Debbie - admin | E-mail | Web | 8. května 2008 v 17:33 | Reagovat

Tí_nuška: nj ale 14.června je už za měsíc, takže nvm jestli to stihnem všecko naplánovat ;-)

9 Danny Danny | 8. května 2008 v 20:51 | Reagovat

Název: Co třeba : Pařba ve stylu tokio hotel na svodoďáku? =D

10 Andy Andy | Web | 8. května 2008 v 20:53 | Reagovat

no toho 14.června by bylo ideální.To bychom určitě zvládli. :)

11 Andy Andy | Web | 8. května 2008 v 20:53 | Reagovat

i ten megafon to taky zvládnem! :)

12 Danny Danny | 8. května 2008 v 20:53 | Reagovat

hele.. jestli se nam podaří dat jména po Billovi a Tomovi těm méďům ze zoo v Brně tak bysme mohli zajít aji do zoo =D

13 Danny Danny | 8. května 2008 v 20:55 | Reagovat

to videjko je dobrý.. každá faninka by mohla třeba říct (anglicky bo německy) proč mají th dojet do čr a že je tady moooc chceme a pak bysme jim tu "reportáž" třeba mohli poslat =)

14 Danny Danny | 8. května 2008 v 20:56 | Reagovat

14. června!! neboj to  se stihne!!

15 Danny Danny | 8. května 2008 v 20:58 | Reagovat

JÁ SE PŘEVLEČU (nebo kámoška)!!!!!!! ZA SAKIHO =D A BUDU ODHÁNĚT ŠÍLENÝ FANINKY CO SE BUDOU CHTÍT DOSTAT K BILOVI A ŠÁHNOUT MU NA ZADEK =D TAKŽE SAKI JE ZAMLUVENEJ =P

16 Debbie - admin Debbie - admin | E-mail | Web | 8. května 2008 v 21:47 | Reagovat

Danny: ooo to chce něco jednodušího aůe nápad toe dobrej :D jj a do zoo bysme mohli zajít ale nvm jak se bude 50-100 lidí přesunovat městskýma dopravníma prostředkama :D:D:D jj a ok to video tam dáme ...ale zas nvm toho 14.června... ja jdu par dni po tom (17.6.) na koncl Linkin Park a ja bych pak už sebou neměla žadny prachy a naši by měli kecy co furt v tom Brně dělám :D:D ...dobře tak sakiho máme a teď ještě samotný TH :D

Andy: nj 14.června...už sem to psala xD

17 Debbie - admin Debbie - admin | E-mail | Web | 8. května 2008 v 21:53 | Reagovat

jo ještě něco...napadl mě název DURCH BRNO :D:D:D nebo třeba něco jako zusammen durch brno a nebo dokonce vergessene fans (mussen) (zusammen) durch brno :D:D:D něco v tom smyslu prostě :D:D:D

18 Zuzii Zuzii | Web | 8. května 2008 v 22:03 | Reagovat

Debbie : durch brno :D:D....to by bylo mrtěěě :P.....a souhlasím s ostatníma...toho 14 června by to bylo super, nebooj :D...to bys nějak uhrála s Linkinama :P.....jo nooo a bydlím v Rakvicích :D...děs a hrůza :D....a bylo by super, kdybych mohla jet rovnou s váma :)

19 adriana adriana | E-mail | 8. května 2008 v 22:16 | Reagovat

joo..hej super..můzu kdykoliv,teda pokud nebu zrovna nemocna nebo zez vlasů..proste prijedu na 100%i kdybych se mela doplazit vemu kolem 5 kamosek a pojedeme z Přerova,takze pokud tady nekdo bude,kdo jede z Přerova bo okolí,tak se muzem domluvit a valit spolem uz ve vlaku..ne..xDxD,inak kdyz ybch neco podobnýho jako pakáty th mela vylepit u nás v prerove,tak jedine v noci a to s kuklou na hlave,a stejnak by kazdej vedel ze sem to byla já a ukamenovali by me,ze jim tam zabírám místo (podle nich)srackama,tako pro th vsechno,ale zase takovej blázen abych zaplatila zivotem nejsem,takze ty letácky,to se teda omlouvám..xDxD

20 Debbie - admin Debbie - admin | E-mail | Web | 8. května 2008 v 22:37 | Reagovat

Zuzii: o.O cože v rakvicích? :D no ty vole...já bydlim v zaječí...ehm xD

adriana: jo s těma letáčkama sme na tom stejně... proto je radši vylepim v brně :D

21 Goddy Goddy | E-mail | Web | 8. května 2008 v 23:54 | Reagovat

Když se to nebude krýt se srazem v Ově tak na 50% dorazím...

Nej by to fakt bylo toho 21.6 (14.6.-Ostrava a 28.6. už sem u moře)

22 Goddy Goddy | E-mail | Web | 8. května 2008 v 23:56 | Reagovat

Danny: Budeme šahat bna zadečky! NEzkušej XDDD

23 Debbie - admin Debbie - admin | E-mail | Web | 9. května 2008 v 0:14 | Reagovat

nevýhody xD

14.6. - je demonsraz v Ově, tak lidi z Ovy by nemohli přijít a to opravdu nechceme!!! a taky je to pár dní před koncertem Linkin Park a já bych neměla žádný prachy a naši by měli kecy co furt dělám v Brně

21.6. - zájezd do magdeburgu - né že bych tam jela, ale někteří tam jednou, takže bohužel... a taky je to pár dní po koncertě linkin park takže ten samý důvod jako s přechozím

28.6. - možná by to nakonec šlo, já teď čekám až se naše tupá třída domluví na termínu rozlučáku :D

30.6. (toe pondělí ale sou prázky) - to by snad taky šlo, uvidíme

1.-3.7 - to by šlo upe v poho

4.-7.7. - sry ale to nemám čas

8.-13.7. - to by taky šlo ale pozdeji už se mi to dělat nechce...to je zas moc daleko...hej ted si vyberte xDxDxD sorry I'm busy :D

24 Terushka Terushka | E-mail | Web | 9. května 2008 v 10:46 | Reagovat

Holky, pokud pojedete z Břeclavi, tak se k Vám přišoupnu :D Mužu třeba jako ta výpomoc :D

Jinak, myslim, že je lepší Kraví hora (pac to mám pár kroků od sestřenky, ale to je vlastně jedno xD xD xD) - na tom nesejde :D

Jinak mužu jen 14.6., pac pak jedem na výlet se třídou a navíc je zájezd do toho Magdáče...

Takže rozhodně čtrnáctýho :D

25 EDiTH.sTaR EDiTH.sTaR | E-mail | Web | 9. května 2008 v 11:00 | Reagovat

ale určitě to holky nedávejte na toho 21.6.,ptž to by dost fans(včetně mě)nepřišlo,páč jedeme do MAGDEBURGU:)

26 Tí_nuška Tí_nuška | Web | 9. května 2008 v 12:56 | Reagovat

No, já můžu toho 14. června, 21. - nejsem doma a 28. odjíždím na tábor na 2 týdny... takže bych nemohla přijet :(

27 Lenulka Lenulka | E-mail | 9. května 2008 v 13:45 | Reagovat

ahojenky Tokiačky...:o)mno mě ty datumy vcelku vyhovujou...na žádnou dovolenou asi nejdedu takže je to OK...akorád mám 23.6 narozeniny..takže budu slavit...:o)takže kromě 26.6.budu asi moc kdykoli...!!!!!!!ALE JA NEBYDLIM V BRNE:::BYDLIM ASIK TAG 30 OD BRNA!!!!!!TAG BYCH SE CHTELA ZEPTAT NEJAKE FANS.......JESTLI BY SE KE ME NECHTELA PRIDAT:::PAC JA SE V BRNE TROCHEC NEVYZNAM....:o( :o)A NECHCI JET SAMA......:o( MUZES BYT KLIDNE Z BRNA....ALE POKUD NEKDO ZVAS JEDE A BYDLI.....V OKOLI BLANSKO CERNA HORA?????TAG MI PROSIIIIIIIIM NAPISTE NA EMAIL....BTGGlenulka@seznam.cz A MUZEME SE DOMLUVIT A JET SPOLU.......MOCKA DIIIKY.....pa Leňa....:o*

28 Baziii Baziii | Web | 9. května 2008 v 13:46 | Reagovat

Já nemůžu s kraví hory xD. Debbie už muže psát xD super xD. Já s etu svíjím v křečích smíchu a máte moji 100% učast jako xD mě je ot jendo kd yto bude a  v kolk hodin xD no tak asi 10-11 xD čím dřív tím líp xD páč dom budu muse t jet kolem 6 xD a ty letáčky pořádně po šumpru polepím xD a připíšu tam zájemce ze šumpra at mi píšou bud na mobil.-nebo tana telefon xD polepím upa všechno a upa všude xD. xD Hej já sem s toho hotová že to bude xD

29 Baziii Baziii | Web | 9. května 2008 v 13:53 | Reagovat

Danny: tka is vem tu flašku tkaovou tu jak to stříáá vodu a budeš nás polívat xD

JINAK ZAMLUVUJU SI 1 ŘADU NA KONCERTĚ XD

30 Baziii Baziii | Web | 9. května 2008 v 13:54 | Reagovat

Já už pomalu xD dělám transparent xD

31 Baziii Baziii | Web | 9. května 2008 v 13:57 | Reagovat

Hej a ještě by mohl někdo vzít náký 4 starý ručníky xD nebo nákou hadru a hodit to a budem se o to prát xD xD

32 Baziii Baziii | Web | 9. května 2008 v 14:07 | Reagovat

adriana,:holka sme na tom stejně xD jako já jdu po městěš a všichni zančou kecat o TH xD tak po nich tam začnu řvát xD že jo xD a trpas je na světě xD. Ale já kvůli tomu koupím celou novou barvu do tiskárny xD  a vytisknu toho mrtě moc xD a polepím to po cleým Šumpru a pojedu i do Zábru a tma to taky polepím prostě upa všude xD

33 Baziii Baziii | Web | 9. května 2008 v 14:09 | Reagovat

hej xD Ale v Šumpru je tkaová inteligence xD my popslai lavečku apodepsali sme se tam jako Baziii Kaulitz a Weunesqá Kaulitz a náci dementi my sme zrovna blízko toho seděli se epteli jakej dement to moh napsat jako kdyby to tam nebylo napsaný xD

34 Baziii Baziii | Web | 9. května 2008 v 14:11 | Reagovat

Jo jinak  ptám se hnedka xD všichni co tam jedou Šumperskej kraj a můžou to bejt aj Lidi s Olomouce xD tak at se mi hlsí na icq 416-611-976 xD jasný xD At jakeo jediná si nezpívám xD se svým telefonem xD

35 Goddy Goddy | E-mail | Web | 9. května 2008 v 14:33 | Reagovat

Debbie: Ae já su jako taky _bizi_

   Do prdele...nechcu do chorvatska...chcu jít na srazek! X(

36 Iwush Iwush | Web | 9. května 2008 v 14:45 | Reagovat

Debbie: ok ;) ale jinak 100% dojedu :)

37 Segra Segra | Web | 9. května 2008 v 14:53 | Reagovat

a po koncertě by mohla být autogramka...

38 Baziii Baziii | Web | 9. května 2008 v 15:10 | Reagovat

Segra:Sems e dozvěděla od Debie že to enbudu jako koncert :'( mě to naštvao ale to nevadí :) a autogramka musí xD BEjt si nechám podepsat xD ješě nwm co

39 Debbie - admin Debbie - admin | E-mail | Web | 9. května 2008 v 15:16 | Reagovat

:D:D:D heeej jak byste chtěli ten koncert udělat? :D ja sem myslela spiš jenom že by tam TH byli jako soukromně a že my bysme za nima zdrhali, pištěli atd...jako ten konc bych udělala ráda ale jak, kde atd že jo xD a to by bylo blbý páč by nikdo neuvěřil že to sou TH... o koncertě by se přece všude psalo a tak... zatimco kdyby se do brna přijeli jenom tak neplanovaně podivat tak třeba dost lidi uvěří že sou to vážně oni xD

40 Segra Segra | Web | 9. května 2008 v 15:25 | Reagovat

tak ok tak koncert nebude.. ale jako třeba že by ty fansky chtěli podpis no.. takže lihovky papíry s sebou

41 Debbie - admin Debbie - admin | E-mail | Web | 9. května 2008 v 15:26 | Reagovat

no dyť jistě :D

42 N!ka s.K. N!ka s.K. | Web | 9. května 2008 v 19:08 | Reagovat

konečně taky něco v bnrě - myslim, že si můžu troufnout tvrdit, že jako hodoňačka to mám do brna na sraz docela blízko (takže nejblíž, že) a že bych se s největší pravděpodobností zůčastnila... kde to bude je mě celkem fuk, páč se v Brně nevyznám :) a kdy...? to se nejspíš přizpůsobim, no...

Hele, zkuzte se poptat, jestli by někdo nemohl sehnat HELIUM, na demonsraz do Prahy ho nikdo nesehnal, tak že by to třeba s těma balonkama vyšlo tady...? :D

43 Niki Niki | Web | 9. května 2008 v 19:35 | Reagovat

jj tak to je fajn žhe nakonec bude x)..držím vám palce a určitě se nám podaří Tokiáče si vydupat z5 do ČR!x)

44 Debbie - admin Debbie - admin | E-mail | Web | 9. května 2008 v 19:37 | Reagovat

N!ka s.K.: jáj ty seš z hodonína? :D no jo Břeclavačka to má taky docela blízko že :D:D:D ... jak na sraz pojedeš? ... já bych totiž byla ráda kdyby jelo co nejvíc fans společně :D:D:D

jinak to helium.... mno ani nvm kde mám začít shánět :D:D:D

45 Baziii Baziii | Web | 9. května 2008 v 20:09 | Reagovat

Hej tak mi řeknět jak pojedete xD a já možná pojedu tím samým xD ale jenom asi xD

46 Debbie - admin Debbie - admin | E-mail | Web | 9. května 2008 v 20:24 | Reagovat

:D:D:D

JO CO TEDA S TÍM NÁZVEM? DURCH BRNO JO? :D:D:D

47 Debbie - admin Debbie - admin | E-mail | Web | 9. května 2008 v 20:24 | Reagovat

:D:D:D

JO CO TEDA S TÍM NÁZVEM? DURCH BRNO JO? :D:D:D

48 Edie Edie | Web | 9. května 2008 v 20:25 | Reagovat

Hej děcka supr! Ale nvm jestli příjdu... Páč já tam nechci jít sama a nvm kdo by se mnou šel... No ale každopádně se mi ozvět na blog kdyby byly nějaký novinky. Dikec :)

49 Debbie - admin Debbie - admin | E-mail | Web | 9. května 2008 v 21:12 | Reagovat

Na jakési trapné polské stránce je hlasování TH vs. Us5!!! Samozřejmě, že o té stránce fans TH nevědí xD Tak teď vám o ní vědět dávám!!!

http://ale-plotki.pl/bitwa-us5-kontra-tokio-hotel/ <<<<<<<

Tak rychle hlasujte (anketa je pod těma videama)!!! Přece nenecháme vyhrát ten teplý asfalt!!! :-/ xD

Jo ještě tam taky můžete psát komentáře typu "TH 4ever" apod. Ta stránka se totiž hemží US5 fans a tak to nemůžeme nechat!!!!

50 Tí_nuška Tí_nuška | Web | 9. května 2008 v 22:14 | Reagovat

Ach jo! Jak to tak vypadá, tak na žádnej sraz nepojedu :(

51 Debbie - admin Debbie - admin | E-mail | Web | 9. května 2008 v 22:46 | Reagovat

Tí_nuška: Proč?

52 terez terez | Web | 9. května 2008 v 22:52 | Reagovat

ok. tak plány máme teď sehnat někoho kdo se jim podobá že? xD ale to by bylo jednoduchý si vezmete bráchovy hadry xD čapku ostříháte mop xD a máte toma xD no a billa někdo kdo má čený vlasy a dá ruce do zásuvky xD a máte to xD ale fakt kdo má doma xxxl oblečení hoperskou čepicu ať do toho jde :o) a s billem to taky není tak hrozný sposta fans se podobá billovi já ne xD já jsem blondýna xD

53 Baziii Baziii | Web | 10. května 2008 v 8:59 | Reagovat

terez: xD a ty dredy si daj kapucu oni furt když někam choděj tak dou v kšiltovce xD JENže ono to na ty 3 xD chce ještě pár věcí výška xD že xDjá se svejma necelejma 170 cm xD budu dělat Billa xD to tak xD

54 terez terez | Web | 10. května 2008 v 9:43 | Reagovat

baziii:xD no já měřím taky tak ;o)xD no jo to bude problém mno ...tak já ale doufám že se někdo najde mnooo xD

55 Denča Kaulitzová Denča Kaulitzová | 10. května 2008 v 11:39 | Reagovat

tak to je super že se koná sraz.určitě tam chci to videjko jak tam někdo bude dělat TH a ty fans TH to bude úžasný já budu ječící fans TH :-DD

56 Tí_nuška Tí_nuška | Web | 10. května 2008 v 12:47 | Reagovat

Protože to toho 14. nejspíš nebude a jindy nemůžu :(

57 danny danny | E-mail | Web | 10. května 2008 v 13:54 | Reagovat

mě je jedno kdy to bude já jdu 483% a budu převlečená za sakiho =D aspoň na nás nepůjde městská policije pže si bude myslet, že máte ochranku =D hey Durch Brno jee dooooost krutý =D

58 danny danny | E-mail | Web | 10. května 2008 v 13:56 | Reagovat

joo s tím, že se převlečem za th je to dobrý =D já budu saki jasný? moje tmavě hnědý skoro černý vlásky jsou vymytý takže Billa dělat nemůžu =( ale saki půjde =D

59 danny danny | E-mail | Web | 10. května 2008 v 13:56 | Reagovat

jestli se to s těma TH udělá tááák se poserus smíchy =D

60 danny danny | E-mail | Web | 10. května 2008 v 13:57 | Reagovat

a další den si dám na blog : TOKIO HOTEL BYLI V BRNĚ!!!! SAKI NEOCHRÁNIL BILLOVU PRDELKU OD ŠÍLENÝCH ČESKÝCH FANINEK!!! =D

61 terez terez | Web | 10. května 2008 v 14:01 | Reagovat

danny : asi tak xDD jenom sehnat někoho kdo se za ně převeče že? xDD

62 Baziii Baziii | Web | 10. května 2008 v 14:21 | Reagovat

danny: hej a kde se dá hlasovat a by se ti médata jmenovali Bill a Tom

63 Barča - Bar lollipop Barča - Bar lollipop | 10. května 2008 v 15:05 | Reagovat

hej holky bych to dala asi teda nekdy v cervnu ale aby lidi nemeli nabyto no to je vlastne jedno se uvid

64 EDiTH.sTaR EDiTH.sTaR | E-mail | Web | 10. května 2008 v 17:45 | Reagovat

PROSÍM FAKT TO DEJTE KDYKOLIV,ALE HLAVNĚ NE 21.6. TO SE JEDE DO MAGDEBURGU S FANKLUBEM SPOUSTA FANS BY NEPŘIŠLA!!!!!!!!A DALA BYH TO MOŽNÁ JEŠTĚ ASI V ČERVNU,JAK ŘÍKÁTE,V ČERVENCI UŽ NĚKTEŘÍ BUDEOU NA DOVOLENÉ,TÁBORECH ATD...

65 Andy Andy | Web | 11. května 2008 v 15:32 | Reagovat

EDiTH.sTaR: už jsem to napsala Debbie na email.

66 Andy Andy | Web | 11. května 2008 v 15:33 | Reagovat

danny: dobrý nápad s tím Sakim! :)

67 Andy Andy | Web | 11. května 2008 v 15:38 | Reagovat

to je hrozné,teplý asvalt vyhrává v tý anketě.

68 Segra Segra | Web | 11. května 2008 v 15:51 | Reagovat

no já už jsem se hlásila jako představitel Billa.. Ale měla bych na sobě kšiltku a Velký brýle.. jsou tam přece inkognito xDD Budu rozdávat autogramy,, jeho podpis umím. xDD jo a 21.6 to nebude určitě když je ten magdeburg.. myslkete holky nejsme blbé xDD

69 Debbie - admin Debbie - admin | E-mail | Web | 11. května 2008 v 15:55 | Reagovat

oh dobře 21.6. to nebude! myslím že by sme tím i přišli o dost lidí...pak už le zbývá jen 14.6. a pak až červenec xD a to 14.6. teda taky nvm jistě kvůli tomu konclu Linkin Park... xD mno takže nejlepší by bylo to dát o prázdninách... mno a co třeba v pondělí 30.6. ? je to ještě červen ale už jsou i prázdniny :D

70 Andy Andy | Web | 12. května 2008 v 14:23 | Reagovat

no 30.6. to by bylo taky dobrý.No to určené datum budu taky potřebovat na magistrát.Zítra jdu pro povolení na megafon.Vypadá to nadějně,měla bych tam jít ještě s nějakou fan s kterou se tedka domlouvám.Určitě to vyjde :)

71 EDiTH.sTaR EDiTH.sTaR | E-mail | Web | 12. května 2008 v 19:10 | Reagovat

děkujuu že jste odstranily možnmost 21.6.:-*

72 Darxy Darxy | E-mail | 13. května 2008 v 14:14 | Reagovat

oh né, 30.6 né, to už jsem asi zase pryč...

nejlepší by to bylo 28.6...to tu budu na 100 procent..

73 Baziii Baziii | Web | 13. května 2008 v 19:49 | Reagovat

Hje holky jako já na začátku prázdnin nwm kdy odjíždím minimálně na 14 dní do německa

74 Baziii Baziii | Web | 13. května 2008 v 19:51 | Reagovat

xD hej a nechcete to dát  31 května xD a nebo  k června xD to zvládnem xD

75 Debbie - admin Debbie - admin | E-mail | Web | 13. května 2008 v 20:24 | Reagovat

bych to ráda dala toho 28.6. ale to je jediný termín kdy nemám čas :( ... jinak květen to né to je moc brzo ale možna toho 7.6. by to nějak šlo...bysme se to pokusili nějak stihnout ale hlavně sehnat dost lidí! co vy na to? xD

76 Baziii Baziii | Web | 13. května 2008 v 20:55 | Reagovat

jo 7.6 xD

77 Darxy Darxy | E-mail | 13. května 2008 v 21:58 | Reagovat

yeah, 7.6...to zní very good...sice víc práce, ale to by se stihlo:)

78 terez terez | Web | 14. května 2008 v 7:13 | Reagovat

JO JÁ PŮJDU NA KŘEST MEDVÍDKŮ!!! :o)

79 Aneta Aneta | 14. května 2008 v 7:18 | Reagovat

To bylo super...snad budu most přijít

80 Aneta Aneta | 14. května 2008 v 7:19 | Reagovat

/moct

81 kieko kieko | Web | 14. května 2008 v 7:55 | Reagovat

MÍSTO - tak z Brna jsem no =D proto jsem na sraz v Praze nemohla....ale třeba by šel Petrvo, Špilberk...mohli bychom to vzít přes náměstí Svobody(páni lid tam je hodne libí =D) kolem hl. nadraží =D. To nevím kdo bude křičet víc...fans nebo ty vlaky =D.

JInak termín přesně nwm ...prostě jeste nevim co bude zitra natož za měsíc nebo dva =D

82 Goddy Goddy | E-mail | Web | 14. května 2008 v 9:14 | Reagovat

7.6.,dojedu maybeee! Pořádejte,stihnete ^^

83 Goddy Goddy | E-mail | Web | 14. května 2008 v 9:14 | Reagovat

7.6.,dojedu maybeee! Pořádejte,stihnete ^^

84 Sisineshka Sisineshka | 14. května 2008 v 12:49 | Reagovat

Noooo 7.6?Jo to by bylo geniální!!! x-)

85 terez terez | Web | 14. května 2008 v 16:04 | Reagovat

7.6 neeee :o(((

86 freenka freenka | 14. května 2008 v 16:05 | Reagovat

můžu kdykoliv jenom ne 7.6!!! to sme v anglii já a moje 4 kamošky!!

87 Tí_nuška Tí_nuška | Web | 14. května 2008 v 16:21 | Reagovat

Ahoj!

7.6. by to bylo super!!! xD

88 Baziii Baziii | Web | 14. května 2008 v 17:28 | Reagovat

Hej holky já pojedu na křest xD ještě to musím nák zmáknout doma xD

89 Andy Andy | E-mail | 14. května 2008 v 17:33 | Reagovat

na křest určitě pudu,kdy sraz?

90 Barča - B@r Lollipop Barča - B@r Lollipop | Web | 14. května 2008 v 18:08 | Reagovat

hííí kdo se chce přestrojit? :D

91 MoNiSeK - Toms V.I.P. Prinzesschen MoNiSeK - Toms V.I.P. Prinzesschen | Web | 14. května 2008 v 19:30 | Reagovat

holky mě by se to hodilo až po vysvědčení

92 Barča - B@r Lollipop Barča - B@r Lollipop | Web | 14. května 2008 v 20:21 | Reagovat

hej mě by bavilo jit za toma xD

93 Debbie - admin Debbie - admin | E-mail | Web | 14. května 2008 v 21:21 | Reagovat

tak to vypadá že to bude opravdu až o prázdninách...je mi líto, ale jinak to nejde! jinak zatím se neví v kolik hodin bude ten křest, to se tady objeví později ;-)

94 Tí_nuška Tí_nuška | Web | 15. května 2008 v 18:27 | Reagovat

a na kdy o prázdninách to vypadá??

95 Debbie - admin Debbie - admin | E-mail | Web | 15. května 2008 v 19:54 | Reagovat

asi hned ten první týden

96 Baziii Baziii | Web | 15. května 2008 v 20:34 | Reagovat

hej tak tojá možná už budu někde ehm xD v xD mno dobře žádný xD orgán xD v německu xD

97 Denča Kaulitzová Denča Kaulitzová | 15. května 2008 v 22:28 | Reagovat

no to je mě jedno kdy bude sraz a na křest Billa a Toma bych taky šla ještě se musím domluvit z máti :-)

98 Megí Megí | E-mail | Web | 17. května 2008 v 14:58 | Reagovat

Mě je jedno kdy to bude, brala bych to ale v červnu.

Ale v každém případě přijdu!!!

Du hlasovat do anket a doufám, že tu bude nějaký přesnější info...

A samozřejmě to du šířit :)

99 Teddy Teddy | 25. května 2008 v 12:55 | Reagovat

Já bych chtěla moc moc přijít a taky bych přišla, ale potřebovala bych co nejdřív vědět, kdy to bude... Nejlíp na začátku prázdnin...

100 Teru Teru | E-mail | Web | 26. května 2008 v 9:25 | Reagovat

No já myslím, že bych snad mohla ve většinu termínů, jen teda nevím ty prázdniny...:)) ale určo by to bylo super

101 Barča - B@r Lollipop Barča - B@r Lollipop | Web | 27. května 2008 v 17:03 | Reagovat

no já myslím že v červenci budu moct proč by ne

102 Mischinkaa Mischinkaa | 27. května 2008 v 18:27 | Reagovat

Hey tokiačky co kdyby sme to udělali tak nějak začátkem července??Než se rozjedou prázky??My máme totiž rozlučák..tak nvm jak to šecko vyjde..určo už by ste měli dát jasný datum..aby sme mohli nasbírat co nejvíc lidí!!;D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.